Notice: Undefined index: HTTP_COOKIE in /var/www/hosting/msnovosedly.cz/_core/class.db.php on line 69
Aktuality | Mateřská škola Novosedly | Mateřská škola Novosedly Superowl

Aktuality

Pondělí zelený den, úterý červený den, středa hnědý den, čtvrtek žlutý den a pátek barevný. V tyto dny můžou děti chodit oblečené do MŠ v oblečení uvedené barvy :-)
Akce proběhne od 10,30 v naší MŠ. Oběd Motýlků bude posunut o 20-30 minut. Rodičům děkuji za pochopení.
Akce proběhne na zahradě od 16,30 hod za příznivého počasí. Budeme opékat špekáčky, zdobit dýně, radovat se dětmi :-)
Dne 11.9.2023 od 16,30 proběhne na zahradě naší MŠ akce s rodiči a dětmi. Více informací najdete na nástěnkách školky. 
Dne 5.9. v 9,00 k nám přijede divadlo Úsměv s pohádkou o kamarádství. Svačinka u Motýlků proto bude začínat již v 8,00, proto nám prosím přiveďte děti do školky dříve. Děkujeme.
Dne 22.9. 2023 od 7,30 proběhne logopedická depistáž. Je určena pro děti starší 4 let nenavštěvující logopedickou poradnu. Paní učitelky budou rodiče individuálně oslovovat a domlouvat účast dětí.
Dne 11.11. od 7,30 proběhně logopedická depistáž. Platí pro přihlášené děti.
Vážení rodiče, v sekci zápis naleznete potřebné informace. Děkujeme za pochopení. Eliška Jirků, ředitelka MŠ.
Od 8.3.2022 může probíhat, v 10-ti lekcích, plavecký výcvik pro předškolní děti. Cena za 10 lekcí je 1190 Kč. Děti můžou rodiče zapisovat na nástěnku v šatně Sluníček.
1. a 2.3.2022 bude v naší MŠ probíhat depistáž školní zralosti pro předškolní děti. Přihlášení dětí je dobrovolné. Rodiče obdrží potřebné informace od třídních učitelek.
Milí rodiče, od 16 hodin v pondělí 30.8.2021 bude v budově MŠ probíhat informativní schůzka pro rodiče nových i stávajicích dětí. Jste srdečně zváni.
Milí rodiče, dnes nás oslovila plavecká škola Hustopeče s nabídkou zkráceného plaveckého výcviku v délce 6-ti lekcí za cenu 720 Kč. Cena za dopravu cca 960 kč. Celkem tedy za výcvik vč. dopravy 1680 Kč. Dvě lekce týdně, vždy v úterý a pátek.  První lekce příští týden 8.6.   >> Zobrazit celý článek
V pondělí do naší školky přijede divadélko Květinka s pohádkou :-)
Milí rodiče, na nástěnkách v šatnách naleznete tabulku, do které prosím napište Vaše děti, zda budou navštěvovat MŠ v době od 1.-16.7.2021. Děkuji :-)
Milí rodiče, dne 2.6. v 10 hodin proběhne focení tříd a jednotlivců. V šatnách máte seznamy dětí. V tento den děti můžou mít sváteční oblečení. Nechejte toto oblečení v šatnách a my dětem s oblékáním a vyslékáním pomůžeme. Děkujeme za spolupráci.
Milí rodiče, doufám, že je vše špatné za námi a čekají nás samé radosti v závěru školního roku. Touto cestou bych Vás chtěla požádat o spolupráci. Občas se stane, že se vchodové dveře nedovřou a zůstanou pootevřené. Prosím Vás při příchodu (odchodu)- mrknout na dveře, zda se dovřely.   >> Zobrazit celý článek
Od tohoto data bude provoz MŠ bez omezení. Na všechny děti se moc těšíme ! :-)
Milí rodiče, od 3.5.2021 bude stále naše MŠ fungovat v omezeném režimu (1 třída). Mění se frekvence testování. Testování bude probíhat jednou týdně s tím, že test se provede první den osobní přítomnosti dítěte ve škole v daném týdnu.
Od příštího týdne MŠMT otevírá školky v kraji Karlovarském a Královehradeckém. Provoz naší MŠ zůstává tedy beze změn. Eliška Jirků
Vážení rodiče, jak už jsem informovala, od 12.4.2021 bude částečně obnovena výuka. Výuka bude zajištěna pro předškolní děti a pro děti rodičů, kteří jsou: zaměstnanci v sociálních službách dle zákona č. 108/2006 Sb.   >> Zobrazit celý článek
Stránky
1
2 3 Další  Konec