Naše krátká cesta ke hvězdám, aneb návštěva planetária v Brně | Mateřská škola Novosedly | Mateřská škola Novosedly Superowl

Naše krátká cesta ke hvězdám, aneb návštěva planetária v Brně

V pátek 24.května 2024 vyrazila celá naše školka autobusem na skvělý výlet za poznáním do brněnského planetária na Kraví Hoře. Počasí nám tedy cestou moc nepřálo, ale to vůbec nevadilo, my jsme si to v planetáriu náramně užili. Poznali jsme část naší Sluneční soustavy, několik souhvězdí a načerpali jsme hodně zajímavých informací. A jako závěrečná odměna byla pohádka Hledání oříškové planety.