Povánoční období, Tři Králové 2024 | Mateřská škola Novosedly | Mateřská škola Novosedly Superowl

Povánoční období, Tři Králové 2024

Vánoce uběhly jako voda a my jsme se vrátili po Novém roce zpět do školy. I tam nás čekala vánoční nadílka, děti dostaly nové hračky do školky a radost byla veliká :-) Povánoční čas také jako tradičně patřil i povídání o třech králích, děti vyráběly koruny pro Kašpara, Melichara i Baltazara a paní učitelky si s nimi povídaly o tom, kdo vlastně ti Tři králové byli. A tímto tématem jsme období Vánoc uzavřeli.