Situace v MŠ | Mateřská škola Novosedly | Mateřská škola Novosedly Superowl

Situace v MŠ

Vážení rodiče,
marně hledám vhodná slova….. Po konzultaci se zřizovatelem Vás oslovuji s velikou prosbou. Díky situaci s onemocněním COVID-19 (OČR- distanční vzdělávání, karanténa našich dětí), musím já a některé kolegyně zůstat doma s našimi dětmi. Naší snahou bylo, zajistit neomezený chod školky, ale v této chvíli to již možné není.
Proto Vás prosím. Pokud Vám rodinná a pracovní situace umožňuje si nechat doma Vaše dítě, učiňte tak prosím- bezodkladně. Omlouvejte prosím v aplikaci nasems.cz.. Materska skolka bude v provozu hlavne pro deti, jejichz rodice, z pracovnich duvodu, nemuzou nechat sve deti doma. V této chvíli se jedná o celý příští týden. Dále budu informovat.
Úkoly pro předškoláčky tento týden opět čekejte.
Vánoční focení je předběžně domluveno na 4.11.2020. Přesný čas zatím nevím, je v jednání. Blíže Vás informuji v pátek. Upřímně…. nejsem již optimista. Pokud zůstanou služby omezeny, focení neproběhne ☹.
Děkuji všem za pomoc, ochotu a vstřícnost.
Také všem přeji zdraví a rodinnou pohodu.

V Novosedlech dne 29.10.2020                                           Eliška Jirků, ředitelka školy