Vánoční focení | Mateřská škola Novosedly | Mateřská škola Novosedly Superowl

Vánoční focení

Vážení rodiče,
školka má z minulých let uzavřenou smlouvu se společností, která zajišťuje focení dětí ve školách. Máme možnost využít této služby a to dne 22.10.2020 od 8:00 - 8:45 hodin. Focení je zcela dobrovolné a pokud se Vám nebudou fotografie líbit, máte možnost je vrátit.. Máte možnost si vybrat z několika produktů (kalendář, pohlednice, atd.).  Hotové fotografie společnost zašle v průběhu měsíce listopadu. Focení dětí bude probíhat za přísných hygienických pravidel. Proto letos nebude možné přivádět do MŠ sourozence, kteří nenavštěvují naši MŠ, k focení.  V tento den prosím přiveďte děti do MŠ do 8:00 hodin. Pokud budete chtít fotit děti ve svátečním oblečení, po focení se půjdeme s dětmi převléci. V případě, že nechcete, aby se Vaše dítě fotilo, řekněte prosím informaci paní učitelce ve třídě. Další informace najdete na nástěnce aktualit. Děkujeme :-)