Vítáme Tě, Jaro! Příchod jara a Velikonoce 2024 | Mateřská škola Novosedly | Mateřská škola Novosedly Superowl

Vítáme Tě, Jaro! Příchod jara a Velikonoce 2024

Konečně přišlo jaro, na které jsme se i my ve školce tolik těšili. Povídali jsme si o přírodě, o jejích proměnách, o tom, jak se na jaře příroda probouzí a jak se mění, o prvních květinách, ale i o zvířátkách, která se na jaře probouzí ze zimního spánku. Také jsme si osázeli květinami školkový záhonek. Naučili jsme se pojmenovat mláďátka některých domácích zvířat, ale i těch ze statku, a také jsme si povyprávěli o zvířatech ze ZOO. A nesměly chybět ani přípravy na svátky jara - Velikonoce. A protože sluníčko v některých dnech už obzvláště hřálo, užili jsme si i první dny na školkové zahradě a na hřišti.