Z pohádky do pohádky | Mateřská škola Novosedly | Mateřská škola Novosedly Superowl

Z pohádky do pohádky

Pro uplynulé dva týdny (12. - 23.2.2018) si děti zvolily krásné téma Z pohádky do pohádky.
Na téma navázala také studentka VOŠ Michaela Novosadová, která v naší mateřské škole realizuje svůj absolventský projekt s názvem "Pohádka v projektové praxi předškolního vzdělávání". Pro děti měla připraveno spoustu aktivit, při kterých zábavnou a hravou formou děti seznamovala s pohádkami O Červené Karkulce, O Veliké řepě, O Koblížkovi a O Perníkové chaloupce. Závěrčný den byla pozvána také třída Kuřátek a  společně s dětmi ze třídy Sluníček se v aktivitách seznámily s některými pohádkami. Děti hodnotily téma velmi pozitivně a všichni společně přejeme Michalce úspěšné zakončení studia.
Fotografie naleznete u jednotlivých pohádek.